Aktualności

Kolejne wyróżnienie dla zawodników Canarinhos!
Z przyjemnością informujemy, że czterech zawodników Canarinhos otrzymało powołania na zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Powołania otrzymali: Krystian Bijaczewski z rocznika 2008 (trenujący i grający w roczniku 2007), Tomasza Vogel z rocznika 2008 oraz Radosław Koska z rocznika 2009 i Borysa Smukała z rocznika 2010 (trenujący i grający w roczniku 2009).
Treningi odbędą się w Swarzędzu, w dniu 28.11.2019.
Gratulujemy powołanym zawodnikom i życzymy powodzenia. Pokażcie w pełni swoje umiejętności!

Liga Rodziców: Rocznik 2006 zakończył rundę jesienną bez porażki
W ostatnim swoim meczu rundy jesiennej LR rodzice rocznika 2006 wygrali z drużyną 2008. Tym samym rocznik 2006 zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni zdobywając w 4 meczach komplet punktów. Runda rewanżowa rozpocznie się w marcu 2020. W rundzie jesiennej LR do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz pomiędzy rocznikami 2007 i 2011.
Daniel Pajączkowski & Angel
Wynik 9. meczu LR:
2008 – 2006 0:3
Bramki zdobył:
2006: Polańczyk[3]
W 10. meczu (3 grudnia, godz. 20:00) zmierzą się drużyny: 2007– 2011

Pierwszy halowy turniej rocznika 2013
Młodym piłkarzom Skórzewa przyszło zmierzyć się z wieloma zespołami, a zgodnie z ideą turnieju, gry było bardzo dużo, a przerw bardzo mało. Wszystkie trzy drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym występie w obecnym sezonie halowym. Co najważniejsze, nie prowadzono klasyfikacji generalnej, a każdy zawodnik uczestniczący w turnieju, za swój trud i zaangażowanie nagrodzony został medalem.
Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wiernie dopingowali swoich pupili!
Maciej Matouszek & Angel

Rocznik 2010 zagrał w turnieju Duszyczki Cup
24 listopada zawodnicy z rocznika 2010 uczestniczyli w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju Duszyczki Cup w Poznaniu. Gracze Canarinhos zostali podzieleni na dwa zespoły: Canarinhos żółci trafili do grupy A, w której zmierzyli się z Wiarą Lecha, Polonią I Środa Wielkopolska oraz Akademią Reissa z Murowanej Gośliny, ekipa niebieska miała szansę rywalizować się z Polonią II Środa Wielkopolska, Jurandem Koziegłowy oraz Poznańską 13 Poznań.
W fazie pucharowej żółci zagrali jeszcze z Jurandem Koziegłowy i Poznańską ,,13”. Niebiescy zmierzyli się z Wiarą Lecha oraz Polonią II Środa Wielkopolska.
Wszyscy młodzi piłkarze Skórzewa walczyli dzielnie, pokazując dużo dobrych akcji oraz potwierdzając, iż w sezonie halowym będą bardzo groźni dla każdej drużyny. Ekipie niebieskiej udało się wywalczyć 3 miejsce, strzelając 13 bramek, tracąc tylko 4.
Warto dodać, że królem strzelców, z 7 trafieniami na koncie został kapitan Canarinhos – Tomasz Szulc.
Wszyscy uczestniczy otrzymali pamiątkowe szaliki w barwach swoich klubów oraz medale.
Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2011 rozpoczął sezon halowy
W niedzielę 24 listopada rocznik 2011 uczestniczył w turnieju w Puszczykowie. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, a system rozgrywek pozwalał na zmierzenie się każdego zespołu z każdym, w wymiarze 12 minut.
Trener Pawlak wystawił dwie mocne drużyny, które spisały się znakomicie. Canarinhos żółci nie dali się pokonać tego dnia, natomiast ekipa niebieska walczyła dzielnie i po dwóch minimalnych porażkach zajęła drugie miejsce w turnieju.
W sumie drużyny ze Skórzewa zdobyły w 9 meczach aż 24 bramki, tracąc zaledwie 3. Cieszy ofensywny styl gry, duża liczba zdobytych bramek oraz walka o każdy centymetr boiska.