Aktualności

Kolejne wyróżnienie dla zawodników Canarinhos!

2019-11-27
Z przyjemnością informujemy, że czterech zawodników Canarinhos otrzymało powołania na zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Powołania otrzymali: Krystian Bijaczewski z rocznika 2008 (trenujący i grający w roczniku 2007), Tomasza Vogel z rocznika 2008 oraz Radosław [...]

Z przyjemnością informujemy, że czterech zawodników Canarinhos otrzymało powołania na zajęcia Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Powołania otrzymali: Krystian Bijaczewski z rocznika 2008 (trenujący i grający w roczniku 2007), Tomasza Vogel z rocznika 2008 oraz Radosław Koska z rocznika 2009 i Borysa Smukała z rocznika 2010 (trenujący i grający w roczniku 2009).

Treningi odbędą się w Swarzędzu, w dniu 28.11.2019.

Gratulujemy powołanym zawodnikom i życzymy powodzenia. Pokażcie w pełni swoje umiejętności!


Liga Rodziców: Rocznik 2006 zakończył rundę jesienną bez porażki

2019-11-26
W ostatnim swoim meczu rundy jesiennej LR rodzice rocznika 2006 wygrali z drużyną 2008. Tym samym rocznik 2006 zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni zdobywając w 4 meczach komplet punktów. Runda rewanżowa rozpocznie się w marcu [...]

W ostatnim swoim meczu rundy jesiennej LR rodzice rocznika 2006 wygrali z drużyną 2008. Tym samym rocznik 2006 zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni zdobywając w 4 meczach komplet punktów. Runda rewanżowa rozpocznie się w marcu 2020. W rundzie jesiennej LR do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz pomiędzy rocznikami 2007 i 2011.

Daniel Pajączkowski & Angel

Wynik 9. meczu LR:

2008 – 2006   0:3

Bramki zdobył:

2006:  Polańczyk[3]

W 10. meczu (3 grudnia, godz. 20:00) zmierzą się drużyny: 2007– 2011


Pierwszy halowy turniej rocznika 2013

2019-11-24
W dniu 24 listopada zawodnicy z rocznika 2013/2014 wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez AP Dębiec. W rozgrywkach zespół Canarinhos wystawił aż 3 zespoły: jeden w roczniku 2014 oraz dwa w roczniku 2013, a [...]
W dniu 24 listopada zawodnicy z rocznika 2013/2014 wzięli udział w turnieju halowym organizowanym przez AP Dębiec. W rozgrywkach zespół Canarinhos wystawił aż 3 zespoły: jeden w roczniku 2014 oraz dwa w roczniku 2013, a łącznie na parkiecie hali swoje umiejętności zaprezentowało aż 19 zawodników!

Młodym piłkarzom Skórzewa przyszło zmierzyć się z wieloma zespołami, a zgodnie z ideą turnieju, gry było bardzo dużo, a przerw bardzo mało. Wszystkie trzy drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony w swoim pierwszym występie w obecnym sezonie halowym. Co najważniejsze, nie prowadzono klasyfikacji generalnej, a każdy zawodnik uczestniczący w turnieju, za swój trud i zaangażowanie nagrodzony został medalem.

Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wiernie dopingowali swoich pupili!

Maciej Matouszek & Angel

Rocznik 2010 zagrał w turnieju Duszyczki Cup

2019-11-24
24 listopada zawodnicy z rocznika 2010 uczestniczyli w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju Duszyczki Cup w Poznaniu. Gracze Canarinhos zostali podzieleni na dwa zespoły: Canarinhos żółci trafili do grupy A, w której zmierzyli się z Wiarą [...]

24 listopada zawodnicy z rocznika 2010 uczestniczyli w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju Duszyczki Cup w Poznaniu. Gracze Canarinhos zostali podzieleni na dwa zespoły: Canarinhos żółci trafili do grupy A, w której zmierzyli się z Wiarą Lecha, Polonią I Środa Wielkopolska oraz Akademią Reissa z Murowanej Gośliny, ekipa niebieska miała szansę rywalizować się z Polonią II Środa Wielkopolska, Jurandem Koziegłowy oraz Poznańską 13 Poznań.

W fazie pucharowej żółci zagrali jeszcze z Jurandem Koziegłowy i Poznańską ,,13”. Niebiescy zmierzyli się z Wiarą Lecha oraz Polonią II Środa Wielkopolska.

Wszyscy młodzi piłkarze Skórzewa walczyli dzielnie, pokazując dużo dobrych akcji oraz potwierdzając, iż w sezonie halowym będą bardzo groźni dla każdej drużyny. Ekipie niebieskiej udało się wywalczyć 3 miejsce, strzelając 13 bramek, tracąc tylko 4.

Warto dodać, że królem strzelców, z 7 trafieniami na koncie został kapitan Canarinhos – Tomasz Szulc.

Wszyscy uczestniczy otrzymali pamiątkowe szaliki w barwach swoich klubów oraz medale.

Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2011 rozpoczął sezon halowy

2019-11-24
W niedzielę 24 listopada rocznik 2011 uczestniczył w turnieju w Puszczykowie. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, a system rozgrywek pozwalał na zmierzenie się każdego zespołu z każdym, w wymiarze 12 minut. Trener Pawlak wystawił [...]

W niedzielę 24 listopada rocznik 2011 uczestniczył w turnieju w Puszczykowie. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, a system rozgrywek pozwalał na zmierzenie się każdego zespołu z każdym, w wymiarze 12 minut.

Trener Pawlak wystawił dwie mocne drużyny, które spisały się znakomicie. Canarinhos żółci nie dali się pokonać tego dnia, natomiast ekipa niebieska walczyła dzielnie i po dwóch minimalnych porażkach zajęła drugie miejsce w turnieju.

W sumie drużyny ze Skórzewa zdobyły w 9 meczach aż 24 bramki, tracąc zaledwie 3. Cieszy ofensywny styl gry, duża liczba zdobytych bramek oraz walka o każdy centymetr boiska.

Marcin Pawlak & Angel