Aktualności

Ferie rozpoczęte na sportowo!
Podopieczni trenera Kaczmarka ferie rozpoczęli na sportowo! Już w drugim dniu ferii zimowych rozegrali pod balonem w Luboniu wartościowy sparing z drużyną Orlika Mosina. Teraz czas na kolejne wyzwania! W środę – mecz u siebie z Wielkopolską Komorniki, a na półmetku ferii turniej halowy w Czempiniu!
Kamil Kaczmarek & Angel

Towarzyskie granie rocznika 2010 i 2011
Podczas środowego treningu 22 stycznia zagrały ze sobą towarzysko ekipy Canarinhos z rocznika 2010 oraz 2011. Na wielkie granie przeznaczone zostały aż dwie jednostki! Wszystko po to, by grać jak najwięcej. O godzinie 17:00 odbyła się rywalizacja w grupie niebieskiej, a o 18:30 – w żółtej. Bramkami jakie padły można by obsadzić nawet kilka turniejów.
Gratulujemy dobrej postawy wszystkim zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych potyczkach!
Kamil Kaczmarek & Angel

Sparing w Granowie
Każdy dzień przybliża nas do piłkarskiej wiosny. Świadomi tego faktu podopieczni trenera Kaczmarka chcąc być do niej lepiej przygotowani – udali się we wtorek 21 stycznia na sparing do Granowa, by z tamtejszym Orłem zagrać w warunkach iście wiosennych – na dworze, przy lekkim tylko wietrze. Bo choć zima to głównie pora gry w hali, gracze Canarinhos czarują rzeczywistość, bo chcą już grać!
Kamil Kaczmarek & Angel

Gry kontrolne w Owińskach
Na zaproszenie Błękitnych Owińska zawodnicy Canarinhos rocznika 2011 wybrali się 19 stycznia na sprawnie zorganizowane gry kontrolne. Mała liczba drużyn sprawiła, że każdy zawodnik mógł przez minimum kilkadziesiąt minut prezentować swoje umiejętności. Duża liczba pojedynków 1×1 oraz próby zawiązywania kombinacyjnych akcji, grając krótkimi podaniami po podłożu wskazują na znaczny rozwój umiejętności technicznych oraz wzrost poziomu rozumienia gry zawodników.
Marcin Pawlak & Angel

Rocznik 2010 grał dla Patryka!
19 stycznia w Komornikach odbyła się 9-ta edycja turnieju charytatywnego „Gramy dla Patryka”. Oczywiście w zmaganiach nie mogło zabraknąć zawodników ze Skórzewa. Tego dnia mieli oni podwójną frajdę – dowiedzieli się, jak „zwykła” gra w piłkę może jednoczyć i pośrednio nieść pomoc dla dzieci, które tak bardzo owej pomocy potrzebują. Patryka niestety już z nami nie ma, lecz jego miłość do piłki i determinacja w walce z chorobą dalej porywa rzesze najmłodszych, która gra oraz najstarszych, która krew oddaje. Gracze z rocznika 2010 mogli pokazać swoje umiejętności przed naprawdę dużą grupą kibiców. Uśmiechy więc nie znikały i towarzyszyły przez cały turniej! Do zobaczenia za rok!