Aktualności

Rocznik 2007 na turnieju w Lesznie

2020-01-19
W niedzielę 19 stycznia podopieczni trenera Anioły wybrali się do Leszna, aby wystąpić w turnieju, do którego przystąpiło, oprócz drużyny Skórzewa jeszcze 5 zespołów: Karkonosze Jelenia Góra, FA Leszno, Orlik Poznań, AP Reissa, Polonia Leszno.  [...]

W niedzielę 19 stycznia podopieczni trenera Anioły wybrali się do Leszna, aby wystąpić w turnieju, do którego przystąpiło, oprócz drużyny Skórzewa jeszcze 5 zespołów: Karkonosze Jelenia Góra, FA Leszno, Orlik Poznań, AP Reissa, Polonia Leszno.  Grano systemem „każdy z każdym”, rywalizacja była bardzo zacięta, a gracze Canarinhos pokazali kilka ciekawych akcji, choć niestety popełnili kilka prostych błędów, które decydowały o stratach bramek. Rywalizacja toczyła się na sztucznym boisku pod balonem i była świetną lekcją poglądową do dalszych treningów.

Angel

KS wystąpił w składzie:
Lechniak, Olendrowicz, Kanikowski, Berć, Gołębiowski, Pajączkowski, Pacholski, Fałek, Kowalewski(C)

Bramki dla KS-u zdobyli: Berć[4], Kowalewski[4], Fałek[2], Pajączkowski, Gołębiowski, Pacholski, Kanikowski, Lechniak


Rocznik 2008 na turnieju w Puszczykowie

2020-01-18
W sobotę 18 stycznia dwa zespoły Canarinhos z rocznika 2008 wzięły udział w turnieju w Puszczykowie. Canarinhos I zajęło 3 miejsce, a Canarinhos II – miejsce 5. Zawodnicy Skórzewa realizowali podstawowe fundamenty gry w ataku [...]

W sobotę 18 stycznia dwa zespoły Canarinhos z rocznika 2008 wzięły udział w turnieju w Puszczykowie. Canarinhos I zajęło 3 miejsce, a Canarinhos II – miejsce 5. Zawodnicy Skórzewa realizowali podstawowe fundamenty gry w ataku i obronie, z czego trener była zadowolony. Najważniejszym celem turnieju było podnoszenie umiejętności indywidualnych zawodników oraz rozwój całego zespołu. Turniej był jednym z punktów okresu przygotowawczego do rundy wiosennej.

Paweł Słoma & Angel

Kolejny turniej rocznika 2013

2020-01-18
W sobotę 18 stycznia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny turniej halowy, organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Tradycyjnie już, zespół ze Skórzewa był reprezentowany przez dwie drużyny, a każdy z 14 zawodników [...]

W sobotę 18 stycznia 2020 roku zawodnicy z rocznika 2013 rozegrali kolejny turniej halowy, organizowany przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Tradycyjnie już, zespół ze Skórzewa był reprezentowany przez dwie drużyny, a każdy z 14 zawodników uczestniczących w rozgrywkach dało z siebie wszystko i starało się pokazywać w pełni swoje umiejętności. Łącznie, każdy z zespołów rozegrał 8 spotkań.

Podziękowania dla zawodników za zaangażowanie oraz świetną zabawę. Słowa uznania również dla rodziców, za wsparcie i dzielne podążanie za małymi piłkarzami.

Maciej Matouszek & Angel

Triumf rocznika 2009

2020-01-18
W sobotę 18 stycznia drużyna niebieska rocznika 2009 wybrała się na turniej do Skoków. Zespół Canarinhos nie dał tego dnia pograć rywalom, którzy stawili się w hali przy ul. Rogozińskiej. Pewnie wygrali turniej, remisując tylko [...]

W sobotę 18 stycznia drużyna niebieska rocznika 2009 wybrała się na turniej do Skoków. Zespół Canarinhos nie dał tego dnia pograć rywalom, którzy stawili się w hali przy ul. Rogozińskiej. Pewnie wygrali turniej, remisując tylko jeden mecz.

Jakub Kaliszan & Angel

KS Canarinhos Skórzewo – FA Ostrów Wlkp.   2:0
Wełna Skoki II – KS Canarinhos Skórzewo   0:2
KS Canarinhos Skórzewo – Salezjanie Poznań   1:1
KS Canarinhos Skórzewo – Meblorz Swarzędz   3:0
KS Canarinhos Skórzewo – Calcio Wągrowiec   4:1
Wełna Skoki I – KS Canarinhos Skórzewo   0:4

KS wystąpił w składzie: Żytkowiak, Kapłon, Trochimowicz, Malanowicz, Belter, Wójcik, Ćwirko

Bramki dla KS-u zdobyli: Kapłon[2], Belter[5], Malanowicz[2], Ćwirko[5], Wójcik[2],


Sparingi rocznika 2011 w formule 7×7

2020-01-18
W sobotę 18 stycznia podopieczni trenera Pawlaka zagrali sparingi w nowym dla nich systemie gry 7×7. Zagrali 3 mecze po 25 minut z Sucharami Suchy Las, Wartą Poznań oraz SF Luboń. Meczów w takiej formule [...]

W sobotę 18 stycznia podopieczni trenera Pawlaka zagrali sparingi w nowym dla nich systemie gry 7×7. Zagrali 3 mecze po 25 minut z Sucharami Suchy Las, Wartą Poznań oraz SF Luboń. Meczów w takiej formule będą grać z czasem coraz więcej, jednak na tą chwilę przede wszystkim skupiają się na założeniach w piłce 5-osobowej.

Marcin Pawlak & Angel