Aktualności

Dobry występ rocznika 2012
W sobotę 18 września drużyna Canarinhos z rocznika 2012 brała udział w turnieju organizowanym przez Wartę Poznań w Suchym Lesie.
Rywalami drużyny były między innymi Warta, Suchary Suchy Las czy Concordia Murowana Goślina. Podopieczni trenera Szymkowiaka zaprezentowali się z bardzo pozytywnej strony grając odważny, ofensywny futbol i z 7 punktową zdobyczą zajęli 2 miejsce w turnieju, ustępując jedynie organizatorowi turnieju.
Turniej został zwieńczony atrakcyjnymi nagrodami oraz ciepłym posiłkiem. Dziękujemy za zaproszenie i gratulacje dla wszystkich zawodników za świetną postawę!
Marcel Szymkowiak & Angel

Wyróżnienie dla wychowanka Canarinhos
Z dumą informujemy, że szeregi Warty Poznań zasilił kolejny wychowanek Canarinhos Skórzewo – Mateusz Morkis – rocznik 2009.
Zawodnik, które ostatnie 4 lata trenował pod okiem trenera Macieja Matouszka został na rok wypożyczony. Mateuszowi gratulujemy! Bardzo mocno trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój sportowy i życzymy powodzenia!
Mariusz Matouszek & Angel

Zmagania ligowe rocznika 2014
Podopieczni trenera Wiczarskiego zostali podzieleni na dwie drużyny: Canarinhos I (rocznik 2014) i Canarinhos II (rocznik 2013). Obie drużyny rozegrały 3 mecze, a ich przeciwnikami byli zawodnicy z drużyny Grom Plewiska, AP Dąbrówka oraz Korona Zakrzewo.
Młodzi piłkarze Canarinhos pokazali się z bardzo dobrej strony, wygrywając większość spotkań, a także strzelając łącznie aż 29 bramek!
Szczególne gratulacje należą się Ignacemu Dembskiemu, który dzięki swojej fantastycznej grze trafił do bramki rywali aż dziewięć razy!
Dawid Wiczarski & Angel

Dobra gra i komplet punktów
Podopieczni trenera Anioły w niedzielę 12 czerwca wybrali się do Wągrowca, aby w meczu ligowym zmierzyć się z tamtejszą Nielbą. Dobra postawa graczy Canarinhos zaowocował zdobyciem kompletu punktów.
Choć mecz rozpoczął się fatalnie dla zawodników Skórzewa, bo już w pierwszej minucie gospodarze strzelili gola, to jednak nie przeszkodziło to młodym piłkarzom KS-u w zdobyciu przewagi na placu gry, dzięki której jeszcze przed przerwą strzelili dwa gole. Najpierw na 1:1 trafił Wójcik, a w doliczonym czasie gry, po świetnej akcji Zaradnego i asyście Śliwińskiego, Juszczak trafił na 2:1.
Po przerwie już zdecydowanie przeważali gracze Canarinhos, czego dowodem były kolejne bramki. Najpierw w 34 minucie wynik podwyższył Kiepś, a kilka minut później po znakomitej akcji Juszczaka na 4:1 strzelił Sobkowski. Minutę przed końcem wynik na 5:1 dla Skórzewa ustalił Wójcik, który bardzo dobrze znalazł się w polu karnym, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zaradnego.
Rezultat spotkania oczywiście jest zadowalający dla zawodników Skórzewa, jednak najbardziej cieszy dobra gra w piłkę i odpowiednia postawa wszystkich zawodników, którzy pojawiali się na placu gry. Rywalom dziękujemy za możliwość rozegrania spotkania i życzymy powodzenia!
Angel
Nielba Wągrowiec – KS Canarinhos Skórzewo 1:5 (1:2)
KS wystąpił w składzie:
Sutherland – Zaradny, Wójcik, Ćwirko – Rymaniak, Rajatczak, Sobkowski, Kiepś – Juszczak(C) / Grali również: Kapłon, Śliwiński, Kergel, Żytkowiak
Bramki dla Canarinhos zdobyli: Wójcik[2](20′, 59′), Juszczak(30’+1′), Kiepś(34′), Sobkowski(41′)

Kolejne mecze drużyny rocznika 2013
W niedzielę 12 września zawodnicy Canarinhos 2013 udali się do Buku na 2 edycję turnieju WZPN. Niestety z powodu wycofania się 1 drużyny mieli oni możliwość zagrania meczów tylko z gospodarzami – Patrią Buk. Po 2 meczach trenerzy zdecydowali o wymieszaniu składów tak, aby w każdym z zespołów grali zarówno młodzi zawodnicy z Buku jak i ze Skórzewa. Dzięki temu wszyscy mogli dużo pograć i pokazać swoje umiejętności. To były intensywne 2 godziny gry.
Miejmy nadzieję, że WZPN pomoże i dokona reorganizacji tej grupy tak, aby młodzi adepci mogli zagrać z większą liczbą drużyn.